petrosagaidak

Пророцтво Бенджаміна Франкліна про майбутнє США

З виступу на Конституційних Зборах в 1787 році у Філадельфії. «Євреї, джентльмени, є азіати... і вони ніколи не стануть іншими. Якщо ви не вилучите євреїв назавжди, то ваші діти проклянуть вас у ваших могилах».

«В якій би країні євреї не поселились у великій кількості, вони зразу ж понижують мораль в тій країні, знецінюють її комерційну гідність, самі вони не асимілюються, а залишаються окремим народом, насміхаються і намагаються підмінювати Християнську релігію, на моралі якої ця нація була створена. Вони будують в державі свою державу, а коли у своїх намаганнях зустрічають опозицію, то цю країну фінансово душать на смерть, як це було в Іспанії та Португалії.

Більше як 1700 років євреї оплакують свою долю, дякуючи якій вони були вигнані зі своєї 6атьківщини, як вони називають Палестину. Але, джентльмени, якби світ тепер їм дав її, то вони зразу б знайшли переконливі причини, щоб туди не повертатися. Чому? Та тому, що вони вампіри, а вампіри не живуть на вампірах. Вони не можуть жити самі між собою. Вони мусять утримуватися на християнах або на інших народах не їхньої раси.

Якщо ви тепер не вилучите їх з наших Сполучених Штатів, то за цією Конституцією вони раніш як за 200 років вони будуть тут панувати, поглинуть нашу країну і змінять форму уряду, за яку ми — американці проливали свою кров, віддавали наше життя, і євреї піддадуть небезпеці нашу свободу.

Якщо ви їх не вилучите, то раніш як за 200 років наші нащадки будуть працювати на полях, щоб їх забезпечити, а в той час вони рахуватимуть свої прибутки і від задоволення будуть потирати руки. Я попереджаю вас, джентльмени, якщо ви не вилучите євреїв назавжди, то ваші діти проклянуть вас у ваших могилах.

Євреї, джентльмени, є азіати. І де б вони не родились, або хоч як багато генерацій народжувались би не в Азії, вони ніколи не стануть іншими. Їхні ідеї не пристосовані до американських і ніколи не будуть пристосовані, хоч би вони жили між нами десять генерацій. Леопард не може змінити своєї плямистої шкіри. Євреї є азіати і будуть загрозою для нашої держави завжди, якщо ми їм дозволимо беззастережно сюди приїжджати. Вони мусять бути вилучені Конституцією».

Ця вищенаведена заява творця Конституції, Бенджаміна Франкліна була вміщена в книзі «Доля Нації», написаній Шарлем Стівенсоном, на стор. 74-75. Багато незалежних видавців передруковували це твердження, а євреї постійно лаяли цих видавців, таврували цю заяву, називаючи її фальшивкою.

Ця заява Франкліна зберігалася у Філадельфії, в музеї, але згодом вона була кимсь звідти викрадена. Після того журнал «Хрест і Прапор» нотаріально оформив свідчення людей, які бачили й читали цю заяву в музеї ім. Франкліна до того, як вона була вкрадена. На підставі цих свідчень у вересні 1949 року в журналі «Хрест і Прапор» була видрукувана стаття Г.Сміта під заголовком «Бенджамін Франклін і євреї».

Error

Comments allowed for friends only

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded